Ateşleme Arızası Belirtileri

Ateşleme arızası belirtileri kolay anlaşılır ve sürücüler bu sistem üzerinde arıza olduğunu belirtilerden anlar. Araçlar için önemli bir güç ve konfor kaybı kimse tarafından istenmeyen bir durumdur. Bu belirtiler:

  • Araç gücünde yaşanan kayıplar,
  • Motorun titreyerek çalışması ya da hiç çalışmaması,
  • Yakıt tüketiminde yaşanan artış,
  • Araçtan normalin dışında gelen sesler,
  • Bujilerde yanma sorunları, şeklinde kendini gösterir.
Arıza ya da başka sebeple ateşleme sisteminde ortaya çıkan sorunlara hemen müdahale etmek gerekir. Ekip ve servis kalitesi ile biz bu konuda gerekeni hemen yaparız.

Ateşleme Arızası Belirtileri

Ateşleme Beyni Arızası

Ateşleme beyni arızası birtakım sebeplere dayanır ve bu sebeplerden biri de bobinlerin ömrünü tamamlamasıdır. Genel olarak periyodik bakıma önem veren araç sahipleri için bu tür arızalar erken tespit edilir ve beklenmedik kötü sürprizler yaşanmaz. Eğer araç hiç çalışmayana kadar bu sorunlar devam ederse hem değerli vaktin kaybı hem de daha yüksek maliyet söz konusu olur. Bakım esnasında tetkik ve araştırmalar araç sistemlerinin çalışmalarını kontrol eder. Ateşleme sistemi üzerinde de çalışmalar yapılır ve soruna yol açacak durumlar ortadan kaldırılır.

Ateşleme Beyni Arızası

Ateşleme Arızası Çözümlerimiz

Ateşleme arızasıyaşanacak olursa, bir aracın yerinden kalkmaması söz konusu olabilir. Çoğu zaman evden işe gitmek için veya farklı bir yere ulaşmak adına, insanlar aracını kullanmak isteyebilir. Eğer aracınız ateşleme yapmıyor ve çalışmıyorsa, hiç tereddüt etmeden servisimizle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Eğer araç servise gelemeyecek durumda ise uzman ekiplerimiz ve vale hizmetimiz aracın servisimize ulaşmasına yardımcı olacaktır. Kapsamlı ve geniş değerlendirmeleri zamanında yapılan uzman ekiplerimiz, sorunları tepki edip çözüm için gerekli adımları atacaktır. Modern ve ergonomik iş istasyonlarımız, uzman teknisyenlerimizle birlikte bütünlük içerisindedir. Oldukça gelişmiş, yeni ve nitelikli ekipmanlarımız sayesinde hızlı çözümler hazırlar ve ihtiyacınızı karşılamak için size sunarız.

Ateşleme Arızası Çözümlerimiz
Hemen Ara Yol Tarifi
X